KONST / Litografier / Färglitografi 13342091
nr 1334 2091
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Barinteriör. Signerad, numrerad 186/375. Motivet: 33x44 cm
måndag 29 juni 2020
kl 19:25:24
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg